نمایشگر یک مطلب

معرفی خدمات بیمارستان امام خمینی (ره) خمین

ارائه دهنده خدمات تخصصی و فوق تخصصی داخلی، مسمومیت ، نورولوژی، قلب و عروق و دیالیز با حضور پزشکان متخصص داخلی و مسمومیت های مقیم (۲۴ ساعته)

و انجام انواع جراحی های یورولوژی، چشم، گوش و حلق و بینی (ENT

درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی

کلینیک آسم و آلرژی

کلینیک دیابت

آزمایشگاه تخصصی و فوق تخصصی

سی تی اسکن

سونوگرافی

رادیولوژی

اکوکاردیوگرافی

مشاوره تغذیه

واکسیناسیون

. در ذیل به صورت مختصر بخش های مختلف این بیمارستان معرفی می گردد :

الف: سرویس های بستری

۱- بخش اورژانس: اورژانس این مرکز دارای دو سرویس داخلی و مسمومیت ها به صورت ۲۴ ساعته می باشد.

اورژانس داخلی بیمارستان با در اختیار داشتن پزشکان عمومی و متخصصان داخلی مقیم (۲۴ ساعته) در کلیه روزهای تعطیل و غیر تعطیل پذیرای کلیه بیماران با مشکلات داخلی، تنفسی، ریوی، عفونی و مغز و اعصاب می باشد.

۲- بخش های داخلی: این مرکز دارای دو بخش  داخلی زنان و مردان با ظرفیت ..... تخت می باشد که در آن بیماران مبتلا به بیماری های مغز و اعصاب همچون سکته های مغزی، ام اس (MS) پذیرش و توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص ویزیت و درمان می گردند.

۴- بخش های مراقبت های ویژه (ICU): بخش آی سی یو داخلی ( با ظرفیت 6 تخت) و آی سی یو مغز و اعصاب (با ظرفیت 2 تخت) این مرکز پذیرای بیماران با انواع مشکلات حاد داخلی، مسمومیت، سکته های مغزی، ام اس و سایر بیماری های مغزی می باشد. این دوبخش روزانه توسط فوق تخصص مراقبت های ویژه و متخصصین مغز و اعصاب مرکز راند شده و مجهز به انواع تجهیزات به روز بخش های ویژه می باشد.

۵- بخش مراقبت های ویژه قلبی (CCU): این بخش دارای ۱۲ تخت سی سی یو می باشد که توسط فوق تخصص قلب و عروق راند می گردد. در این مرکز بیماران و مراجعین می توانند در صورت نیاز از خدمات اکوکاردیوگرافی نیز استفاده نمایند.

۶- بخش جراحی و اتاق عمل: در اتاق عمل بیمارستان امام خمینی (ره)  این شهرستان انواع جراحی های کلیه و مجاری ادرار شامل سنگهای کلیه و مجاری ادرار، جراحی های پروستات، ناهنجاری های مجاری ادرار انجام می شود. همچنین سایر اعمال جراحی عمومی، چشم و گوش و حلق و بینی نیز در این مرکز انجام می پذیرد.

ب: خدمات سرپایی

۱- درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی: در این درمانگاه متخصصین و فوق تخصص های رشته های کلیه و مجاری ادراری، داخلی، ریه، غدد، گوارش، اعصاب و روان، پوست، جراحی عمومی، قلب، چشم، گوش و حلق و بینی بیماران را با تعرفه دولتی ویزیت می نمایند. همچنین خدماتی از قبیل مشاوره های روانشناسی، تغذیه و دیابت  در این مرکز انجام می پذیرد.

۲- بخش همودیالیز: این بخش دارای 10 تخت دیالیز می باشد که در دو شیفت صبح و عصر بیماران دارای نارسایی کلیوی را تحت دیالیز قرار می دهد. این بخش همچنین امکان دیالیز بیماران بدحال در شرایط اورژانسی را دارد.

۳- آزمایشگاه : در آزمایشگاه مرکز درمانی امام خمینی (ره)  انواع تست های بیوشیمی، هماتولوژی، انعقادی، هورمونی، پاتولوژی و تجزیه ادرار توسط جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاهها انجام می شود.

۴- بخش تصویر برداری : خدمات بخش تصویربرداری مرکزدرمانی امام خمینی (ره) به شرح زیر می باشد

§ خدمات رادیولوژی دیجیتال با دستگاه DDR و انجام کلیه تصویر برداری ها شامل سر، گردن، قفسه سینه ستون فقرات، شکم، لگن و سایر اندام ها در ۲۴ ساعت شبانه روز

§ انجام انواع سی تی اسکن های اسپیرال، سه بعدی، بدون کنتراست (بدون تزریق) و با کنتراست (با تزریق) در کوتاهترین زمان ممکن در دو نوبت صبح و عصر درتمامی روز های هفته

§ انجام انواع سونوگرافی های معمولی و کالر داپلر (رنگی) در تمام  روزهای هفته  با کوتاهترین زمان نوبت دهی

۵- داروخانه: داروخانه این بیمارستان  آماده ارائه خدمات به صورت شبانه روزی به بیماران، مراجعین و شهروندان گرامی می باشد.